luni, 2 aprilie 2012

Lista de start a Cupei Viva de la Galaţi!

Prin bunăvoinţa doamnei Mihaela Hodină, am intrat aseară în posesia listei de start a concursului Cupa Viva Galaţi. Ea poate fi consultată şi pe site-ul Federaţiei Române de Nataţie şi Pentatlon Modern - http://www.swimming.ro.

CONCURS INOT,,CUPA PRIMAVERII”

EDITIA I

ORGANIZAT DE:

VIVA SPORT CLUB GALATI

07.04.2012 - 08.04.2012

Bazin: 25m ACOPERIT 5 culoare

LISTA DE START

Reuniunea: 1 07.04.2012 Ora: 17.00

Proba:1 100 m liber baieti 1998 Serii contracronometru

1 STANCIU TUDOR 1998 LBR N.T.

2 CURTE CLAUDIU 1998 LBR 01:03:00

3 GLOD IONUT DANIEL 1998 LBC 01:00:00

4 CANGE GABRIEL 1998 LBR 01:01:00

5 BRACACI DANIEL 1998 VGL 01:10:85

Proba:2 100 m liber baieti 1999 Serii contracronometru

Seria 1

1 STEFAN ALEXANDRU FILIP 2001 PPD N.T. CHICAGO(USA)

2 PINTILIE MIHAI 1999 VGL 01:15:00

3 PASCALE VLAD 1999 ACT 01:08:00

4 PRODAN GEORGE 1999 ACT 01:10:00

5 MINDRU ANDREI 1999 VGL 01:32:00

Proba:3 100 m liber baieti 2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 AVADANEI RAZVAN 2000 VGL N.T

4 BOSTEA ALEXANDRU 2000 USV N.T.

5 MUNTEANU IULIAN 2000 VGL N.T.

Seria 2

1

2 MARIN MARCU 2000 VGL N.T.

3 CONSTANTIN RAZVAN 2000 ACT 01:18:00

4 NEDELCU DAVID 2000 VGL 01:20:00

5

Proba:4 100 m liber fete 1999 Serii contracronometru

Proba:5 100 m liber fete 2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 MIHAIU BEATRICE 2000 VGL 01:25:52

3 PASCU CEZARA 2000 ATB 01:11:00

4 CANDEA ANDREEA 2000 LUN 01:24:76

5 NICA MARIA CATALINA 2000 VGL 01:34:56

Proba:6 50 m liber baieti 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 MARINESCU MIHNEA 2001 VGL 00:46:09

3 TULEA SEBASTIAN 2001 ACT 00:32:00

4 STEFAN ALEXANDRU FILIP 2001 PPD 00:38:39 CHICAGO(USA)

5

Proba:7 50 m liber baieti 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1 PERIFAN ALEXANDRU 2002 DCT N.T

2 EPURE RADU CORNELIU 2002 VGL N.T.

3 PAVELESCU VICTOR 2002 USV 00:48:51

4 RADU CONSTANTINESCU STEFAN 2002 VGL N.T.

5 CIMPEANU MATEI 2002 VGL N.T.

Seria 2

1 MARTIN STEFAN 2002 USV 00:45:50

2 BRANDIS VLAD 2002 USV 00:40:16

3 DRAGHICI MIHNEA 2002 LUN 00:40:00

4 PETREA ALEXANDRU 2002 SGL 00:40:01

5 STEFAN COSTIN CORNELIU 2002 VGL 00:41:64

Seria 3

1 FILIMON DARIUS 2002 ACT 00:39:00

2 COTOS SERBAN 2002 USV 00:39:00

3 BONI MASSIMO 2002 LUN 00:36:00

4 PETRACHE ALEXANDRU 2002 LUN 00:37:00

5 CIOBANU ANDREI 2002 VGL 00:39:00

Seria 4

1 BOLFA ROBERT 2002 LBC 00:36:00

2 HRISCU ALEXANDRU 2002 LBC 00:34:00

3 GHEORGHITA ANDREI 2002 LUN 00:32:00

4 PREDA ALEXANDRU 2002 ACT 00:33:00

5 BERA ALEXANDRU 2002 SS1 00:35:78

Proba:8 50 m liber fete 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 CALAPOD DELIA 2001 SGL 00:40:21

4 DIMACHE RUXANDA 2001 VGL 00:45:12

5 BOJIAN DIANA 2001 VGL N.T.

Seria 2

1

2 CIURUSNUC ALEXANDRA 2001 SGL 00:37:02

3 PINTILIE IRIS 2001 LBR 00:32:00

4 FILIP IOANA 2001 LUN 00:34:00

5

Proba:9 50 m liber fete 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 BIRLIGEA ANA MARIA 2002 VGL 00:50:69

4 BOJIAN ALEXIA 2002 VGL N.T.

5

Seria 2

1

2 LEFTER SABINA 2002 VGL 00:44:55

3 DOMNESCU ALEXANDRA 2002 ACB 00:35:92

4 ANTON COSMINA 2002 VGL 00:43:45

5 CHIVU SARA 2002 VGL 00:48:79


Proba:10
50 m liber baieti 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 SOLUNCA IONUT 2003 VGL N.T.

3 ANTAL RADU 2003 SS1 00:47:00

4 CONSTANTINESCU SABIN 2003 SS1 00:50:00

5 MUNTEANU STEFAN 2003 VGL N.T

Seria 2

1

2 CIOBICA LEONARD 2003 SS1 00:47:00

3 BALAN RARES 2003 VGL 00:45:00

4 PACURETU ARIN 2003 DCT 00:45:00

5 OGREANU CODRIN 2003 VGL 00:47:00

Seria 3

1 DUMBRAVA ANDREI 2003 ACT 00:45:00

2 DORNEANU ANDREI 2003 DCT 00:43:22

3 NEGRU PETRUS 2003 VGL 00:42:89

4 DELCEA EDUARD 2003 SS1 00:43:00

5 SUSANU EUGEN 2003 ACT 00:44:00

Seria 4

1

2 SPERIANU MARIAN 2003 LBC 00:40:00

3 TUDOR RADU 2003 SS1 00:38:30

4 DAVID ANDREI 2003 SS1 00:41:00

5 HOMLER ALEXANDRU 2003 VGL 00:42:50

Seria 5

1 STOLTZ MARKUS 2003 ATB 00:36:00

2 DOLTU MIHAI 2003 SSI 00:37:27

3 ROGOVEANU VLAD 2003 DCT 00:35:15

4 MACOVEI LUCA 2003 SS1 00:36:48

5 DINCA RADUCU 2003 SS1 00:38:26

Proba:11 50 m liber fete 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 STOIAN ANDRA 2003 DCT N.T.

3 PALADE GEORGIANA 2003 LBC 00:50:00

4 CRACIUN ANDREEA 2003 CSC 00:55:07

5

Seria 2

1

2 BOICENCO LUANA 2003 DCT 00:46:70

3 BRATOSIN ALEXIA 2003 DCT 00:37:71

4 SORICI ANDREEA 2003 ACT 00:43:00

5

Proba:12 50 m liber baieti 2004 Serii contracronometru

Seria 1

2 MANOLE MARIO 2004 VGL 01:05:94

3 ELEFTERIU OCTAVIAN 2004 VGL 01:00:96

4 SMADU NICOLAS 2004 VGL 01:01:82

5 PERIFAN STEFAN 2004 DCT N.T.

Seria 2

1 TOCITU RADU 2004 VGL 00:59:66

2 FORTU EDUARD 2004 VGL 00:53:93

3 NEAGU DARIUS 2004 VGL 00:51:63

4 HODINA RAZVAN 2004 VGL 00:52:06

5 FILIMON DAVID 2004 ACT 00:58:00

Seria 3

1 MAZILU ALEXANDRU 2004 VGL 00:49:32

2 AVISALON ALEXANDRU 2004 ACT 00:45:00

3 TARARA TUDOR 2004 SS1 00:39:00

4 ICHIM LUCA 2004 ACB 00:42:09

5 PRODAN RAZVAN 2004 ACT 00:47:00

Proba:13 50 m liber fete 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 ROSCA MALINA GABRIELA 2004 CSC N.T

3 BOCANEALA ELENA 2004 VGL 00:57:70

4 TOCITU IOANA 2004 VGL 01:02:01

5

Seria 2

1

2 FERICA ERIKA 2004 LBC 00:56:00

3 HARABAGIU IOANA 2004 VGL 00:54:00

4 MINDRU ELENA 2004 VGL 00:55:47

5

Proba:14 50 m liber baieti 2005 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 BORDESCU RADU 2005 SS1 00:49:00

4 HARABOR ALIN 2005 CSC 01:02:00

5 PAPADOPOL IONEL 2005 VGL N.T.

Proba:15 50 m liber fete 2005 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 BADEA IOANA 2006 DCT N.T

3 ANTOHE MARIA 2006 CSC 01:18:00

4 PAPADOPOL ELENA 2005 VGL NT.

5

Seria 2

1

2 MITAN MAIA 2006 CSC 01:08:00

3 PETCU IOANA ALEXIA 2005 CSC 00:54:10

4 BIBIRE ALEXIA 2006 CSC 01:05:00

5

Proba:16 100 m bras baieti 1998 Serii contracronometru

Seria 1

1 STANCIU TUDOR 1998 LBR N.T.

2 GLOD IONUT DANIEL 1998 LBC 01:27:00

3 CANGE GABRIEL 1998 LBR 01:16:00

4 CURTE CLAUDIU 1998 LBR 01:19:00

5 BRACACI DANIEL 1998 VGL 01:38:00

Proba:17 100 m bras baieti 1999 Seriicontracronometru

Seria 1

1 STEFAN ALEXANDRU FILIP 2001 PPD N.T. CHICAGO(USA)

2 PINTILIE MIHAI VIOREL 1999 VGL 01:33:05

3 PASCALE VLAD 1999 ACT 01:24:00

4 PRODAN GEORGE 1999 ACT 01:24:00

5 MINDRU ANDREI 1999 VGL N.T

Proba:18 100 m bras baieti 2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 NEDELCU DAVID 2000 VGL N.T

3 AVADANEI RAZVAN 2000 VGL N.T.

4 MUNTEANU IULIAN 2000 VGL N.T.

Seria 2

1

2 MARIN MARCU 2000 VGL N.T.

3 CONSTANTIN RAZVAN 2000 ACT 01:47:00

4 BOSTEA ALEXANDRU 2000 USV N.T.

5

Proba:19 100 m bras fete 1999 Serii contracronometru

Proba:20 100 m bras fete 2000 Serii contracronometru

1

2 MIHAIU BEATRICE 2000 VGL N.T

3 PASCU CEZARA 2000 ATB 01:26:00

4 CANDEA ANDREEA 2000 LUN 01:38:05

5

Proba:21 50 m bras baieti 2001 Serii contracronometru

1

2 STEFAN ALEXANDRU FILIP 2001 PPD 00:53:09 CHICAGO(USA)

3 TULEA SEBASTIAN 2001 ACT 00:42:00

4 MARINESCU MIHNEA 2001 VGL 00:53:08

5

Proba:22 50 m bras baieti 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1 PERIFAN ALEXANDRU 2002 DCT N.T.

2 MARTIN STEFAN 2002 USV 01:08:00

3 RADU CONSTANTINESCU DAN STEFAN 2002 VGL 01:01:20

4 PAVELESCU VICTOR 2002 USV 01:02:00

5 CIMPEANU MATEI 2002 VGL N.T.

Seria 2

1

2 COTOS SERBAN 2002 USV 01:00:00

3 BERA ALEXANDRU 2002 SS1 00:58:00

4 STEFAN COSTIN CORNELIU 2002 VGL 00:59:00

5 BRANDIS VLAD 2002 USV 01:01:00

Seria 3

1

2 FILIMON DARIUS 2002 ACT 00:56:00

3 HRISCU ALEXANDRU 2002 LBC 00:54:00

4 PETREA ALEXANDRU 2002 SGL 00:54:11

5

Seria 4

1 BONI MASSIMO 2002 LUN 00:54:00

2 PETRACHE ALEXANDRU 2002 LUN 00:47:00

3 PREDA ALEXANDRU 2002 ACT 00:43:00

4 GHEORGHITA ANDREI 2002 LUN 00:47:00

5 BOLFA ROBERT 2002 LBC 00:50:00

Proba:23 50 m bras fete 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 DIMACHE RUXANDA 2001 VGL 00:56:62

3 PINTILIE IRIS 2001 LBR 00:40:00

4 CIURUSNUC ALEXANDRA 2001 SGL 00:50:23

5

Proba:24 50 m bras fete 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 ANTON COSMINA 2002 VGL 00:56:37

3 DOMNESCU ALEXANDRA 2002 ACB 00:50:94

4 LEFTER SABINA 2002 VGL 00:51:66

5 CHIVU SARA 2002 VGL 00:57:60

Proba:25 50 m bras baieti 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1 PACURETU ARIN 2003 DCT N.T.

2 CONSTANTINESCU SABIN 2003 SS1 01:16:00

3 DELCEA EDUARD 2003 SS1 01:01:00

4 DAVID ANDREI 2003 SS1 01:01:00

5 BALAN RARES 2003 VGL 01:02:00

Seria 2

1 NEGRU PETRUS 2003 VGL 00:59:86

2 SUSANU EUGEN 2003 ACT 00:57:00

3 DOLTU MIHAI 2003 SS1 00:56:00

4 DUMBRAVA ANDREI 2003 ACT 00:57:00

5 DORNEANU ANDREI 2003 DCT 00:59:20

Seria 3

1 CIOBICA LEONARD 2003 SS1 00:56:00

2 OGREANU CODRIN 2003 VGL 00:54:16

3 MACOVEI LUCA 2003 SS1 00:51:67

4 SPERIANU MARIAN 2003 LBC 00:52:00

5 ANTAL RADU 2003 SS1 00:55:00

Seria 4

1 HOMLER ALEXANDRU 2003 VGL 00:50:00

2 DINCA RADUCU 2003 SS1 00:47:00

3 STOLTZ MARKUS 2003 ATB 00:45:80

4 ROGOVEANU VLAD 2003 DCT 00:46:47

5 TUDOR RADU 2003 SS1 00:49:00

Proba:26 50 m bras fete 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 SORICI MARIA 2003 ACT 01:03:00

3 BRATOSIN ALEXIA 2003 DCT 00:53:15

4 BOICENCO LUANA 2003 DCT 00:56:80

5 PALADE GEORGIANA 2003 LBC 00:50:00

Proba:27 50 m bras baieti 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 PRODAN RAZVAN 2002 ACT 01:24:00

3 FORTU EDUARD 2004 VGL 01:14:00

4 MANOLE MARIO 2004 VGL 01:14:68

5 PERIFAN STEFAN 2004 DCT N.T.

Seria 2

1

2 FILIMON DAVID 2004 ACT 01:12:00

3 NEAGU DARIUS 2004 VGL 01:09:43

4 SMADU NICOLAS 2004 VGL 01:10:51

5 HODINA RAZVAN 2004 VGL 01:12:26

Seria 3

1

2 ICHIM LUCA 2004 ACB 00:59:89

3 TARARA TUDOR 2004 SS1 00:54:00

4 MAZILU ALEXANDRU 2004 VGL 00:59:17

5 AVASILON ALEXANDRU 2004 ACT 01:05:00

Proba:28 50 m bras fete 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1 BOCANEALA ELENA 2004 VGL 01:26:51

2 TOCITU IOANA 2004 VGL 01:14:44

3 MINDRU ELENA 2004 VGL 01:07:13

4 FERICA ERIKA 2004 LBC 01:10:00

5 HARABAGIU IOANA 2004 VGL 01:16:74

Reuniunea: 2 08.04.2012 Ora: 10.00

Proba:29 100 m spate baieti 1998 Serii contracronometru

1

2 CANGE GABRIEL 1998 LBR 01:14:00

3 GLOD IONUT DANIEL 1998 LBC 01:07:00

4 CURTE CLAUDIU 1998 LBR 01:14:00

5 STANCIU TUDOR 1998 LBR N.T

Proba:30-31 100 m spate baieti 1999 -2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 AVADANEI RAZVAN 2000 VGL N.T.

3 PINTILIE MIHAI 1999 VGL N.T.

4 MINDRU ANDREI 1999 VGL N.T.

5

Seria 2

1

2 MARIN MARCU 2000 VGL N.T.

3 CONSTANTIN RAZVAN 2000 ACT 01:30:00

4 NEDELCU DAVID 2000 VGL N.T.

5 BOSTEA ALEXANDRU 2000 USV N.T.

Proba:32 100 m spate fete 1999 Serii contracronometru

Proba:33 100 m spate fete 2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 NICA MARIA CATALINA 2000 VGL N.T

3 PASCU CEZARA 2000 ATB 01:20:00

4 CANDEA ANDREEA 2000 LUN 01:33:00

5 MIHAIU BEATRICE 2000 VGL N.T.

Proba:34 50 m spate baieti 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 TULEA SEBASTIAN 2001 ACT 00:38:00

4 MARINESCU MIHNEA 2001 VGL 00:56:00

5

Proba:35 50 m spate baieti 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 FILIMON DARIUS 2002 ACT 01:03:00

3 BRANDIS VLAD 2002 USV 00:56:00

4 PAVELESCU VICTOR 2002 USV 00:59:00

5 PERIFAN ALEXANDRU 2002 DCT N.T.

Seria 2

1 EPURE RADU CORNELIU 2002 VGL 00:51:02

2 STEFAN COSTIN CORNELIU 2002 VGL 00:50:28

3 DRAGHICI MIHNEA 2002 LUN 00:49:00

4 CIOBANU ANDREI 2002 VGL 00:50:06

5 MARTIN STEFAN 2002 USV 00:51:00

Seria 3

1

2 BERA ALEXANDRU 2002 SS1 00:47:00

3 BONI MASSIMO 2002 LUN 00:44:00

4 PETREA ALEXANDRU 2002 SGL 00:44:20

5 COTOS SERBAN 2002 USV 00:47:00

Seria 4

1 PETRACHE ALEXANDRU 2002 LUN 00:44:00

2 BOLFA ROBERT 2002 LBC 00:40:00

3 HRISCU ALEXANDRU 2002 LBC 00:38:00

4 GHEORGHITA ANDREI 2002 LUN 00:39:00

5 PREDA ALEXANDRU 2002 ACT 00:40:00

Proba:36 50 m spate fete 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1 DIMACHE RUXANDA 2001 VGL 00:53:00

2 CIURUSNUC ALEXANDRA 2001 SGL 00:41:00

3 PINTILIE IRIS 2001 LBR 00:36:00

4 FILIP IOANA 2001 LUN 00:38:00

5 CALAPOD DELIA 2001 SGL 00:47:33

Proba:37 50 m spate fete 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1 CHIVU SARA 2002 VGL 00:54:07

2 LEFTER SABINA 2002 VGL 00:51:82

3 DOMNESCU ALEXANDRA 2002 ACB 00:43:55

4 ANTON COSMINA 2002 VGL 00:49:38

5 BIRLIGEA ANA MARIA 2002 VGL 00:53:36

Proba:38 50 m spate baieti 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1 ANTAL RADU 2003 SS1 01:00:00

2 DELCEA EDUARD 2003 SS1 00:55:00

3 NEGRU PETRUS 2003 VGL 00:52:88

4 PACURETU ARIN 2003 DCT 00:53:00

5 CONSTANTINESCU SABIN 2003 SS1 00:57:00

Seria 2

1 CIOBICA LEONARD 2003 SS1 00:52:00

2 DORNEANU ANDREI 2003 DCT 00:51:67

3 TUDOR RADU 2003 SS1 00:50:00

4 OGREANU CODRIN 2003 VGL 00:51:61

5 BALAN RARES 2003 VGL 00:52:00

Seria 3

1 DINCA RADUCU 2003 SS1 00:50:00

2 DUMBRAVA ANDREI 2003 ACT 00:48:00

3 DAVID ANDREI 2003 SS1 00:48:00

4 HOMLER ALEXANDRU 2003 VGL 00:48:00

5 SUSANU EUGEN 2003 ACT 00:48:00

Seria 4

1 SPERIANU MARIAN 2003 LBC 00:47:00

2 DOLTU MIHAI 2003 SSI 00:42:00

3 STOLTZ MARKUS 2003 ATB 00:40:00

4 ROGOVEANU VLAD 2003 DCT 00:41:20

5 MACOVEI LUCA 2003 SS1 00:43:00

Proba:39 50 m spate fete 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 STOIAN ANDRA 2003 DCT N.T.

3 PALADE GEORGIANA 2003 LBC 00:53:00

4 CRACIUN ANDREEA 2003 CSC 00:58:00

5

Seria 2

1

2 SORICI ANDREEA 2003 ACT 00:50:00

3 BRATOSIN ALEXIA 2003 DCT 00:44:81

4 BOICENCO LUANA 2003 DCT 00:48:38

5

Proba:40 50 m spate baieti 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 PERIFAN STEFAN 2004 DCT N.T.

3 NEAGU DARIUS 2004 VGL 01:03:14

4 ELEFTERIU OCTAVIAN 2004 VGL 01:05:00

5

Seria 2

1 FILIMON DAVID 2004 ACT 01:03:00

2 MANOLE MARIO 2004 VGL 01:00:00

3 HODINA RAZVAN 2004 VGL 00:57:58

4 TOCITU RADU 2004 VGL 00:59:49

5 FORTU EDUARD 2004 VGL 01:02:10

Seria 3

1 AVISALON ALEXANDRU 2004 ACT 00:55:00

2 PRODAN RAZVAN 2004 ACT 00:53:00

3 TARARA TUDOR 2004 SS1 00:44:00

4 ICHIM LUCA 2004 ACB 00:46:71

5 MAZILU ALEXANDRU 2004 VGL 00:53:25

Proba:41 50 m spate fete 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1 ROSCA MALINA GABRIELA 2004 CSC N.T

2 FERICA ERIKA 2004 LBC 01:00:00

3 BOCANEALA ELENA 2004 VGL 00:58:52

4 HARABAGIU IOANA 2004 VGL 00:59:34

5 MINDRU ELENA 2004 VGL 01:02:88

Proba:42 50 m spate baieti 2005 Serii contracronometru

Seria 1

Seria 2

1

2 PAPADOPOL IONEL 2005 VGL N.T.

3 BORDESCU RADU 2005 SS1 01:04:59

4 HARABOR ALIN 2005 CSC 01:05:00

5 ENCIU SEBASTIAN 2006 CSC N.T

Proba:43 50 m spate fete 2005 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 BADEA IOANA 2006 DCT N.T

3 ANTOHE MARIA 2006 CSC 01:20:00

4 PAPADOPOL ELENA 2005 VGL N.T.

5

Seria 2

1

2 MITAN MAIA 2006 CSC 01:10:00

3 PETCU IOANA ALEXIA 2005 CSC 00:57:30

4 BIBIRE ALEXIA 2006 CSC 01:07:00

5

Proba:44 100 m fluture baieti 1998 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 GLOD IONUT DANIEL 1998 LBC 01:15:00

3 CURTE CLAUDIU 1998 LBR 01:09:00

4 CANGE GABRIEL 1998 LBR 01:14:00

5

Proba:45 100 m fluture baieti 1999 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 PINTILIE MIHAI VIOREL 1999 VGL 01:39:00

3 PASCALE VLAD 1999 ACT 01:27:00

4 PRODAN GEORGE 1999 ACT 01:30:00

5

Proba:46 100 m fluture baieti 2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 MARIN MARCU 2000 VGL N.T.

3 NEDELCU DAVID 2000 VGL 01:42:96

4 BOSTEA ALEXANDRU 2000 USV N.T.

5

Proba:47 100 m fluture fete 1999 Serii contracronometru

Proba:48 100 m fluture fete 2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 CANDEA ANDREEA 2000 LUN 01:33:00

3 PASCU CEZARA 2000 ATB 01:19:00

4 MIHAIU BEATRICE 2000 VGL N.T

5

Proba:49 50 m fluture baieti 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 TULEA SEBASTIAN 2001 ACT 00:37:00

4 MARINESCU MIHNEA 2001 VGL 00:57:00

5

Proba:50 50 m fluture baieti 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 EPURE RADU CORNELIU 2002 VGL 00:54:60

3 BOLFA ROBERT 2002 LBC 00:50:00

4 CIOBANU ANDREI 2002 VGL 00:54:60

5 RADU CONSTANTINESCU DAN STEFAN 2002 VGL 00:57:68

Seria 2

1 FILIMON DARIUS 2002 ACT 00:47:OO

2 BERA ALEXANDRU 2002 SS1 00:45:00

3 PETRACHE ALEXANDRU 2002 LUN 00:44:00

4 BONI MASSIMO 2002 LUN 00:45:00

5 STEFAN COSTIN CORNELIU 2002 VGL 00:46:88

Seria 3

1

2 PREDA ALEXANDRU 2002 ACT 00:39:00

3 HRISCU ALEXANDRU 2002 LBC 00:36:00

4 GHEORGHITA ANDREI 2002 LUN 00:38:00

5

Proba:51 50 m fluture fete 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1 DIMACHE RUXANDA 2001 VGL N.T.

2 CIURUSNUC ALEXANDRA 2001 SGL 00:45:20

3 PINTILIE IRIS 2001 LBR 00:36:00

4 FILIP IOANA 2001 LUN 00:41:00

5 CALAPOD DELIA 2001 SGL 00:48:32

Proba:52 50 m fluture fete 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1 BIRLIGEA ANA MARIA 2002 VGL 00:59:00

2 LEFTER SABINA 2002 VGL 00:51:00

3 DOMNESCU ALEXANDRA 2002 ACB 00:47:70

4 ANTON COSMINA 2002 VGL 00:48:36

5 CHIVU SARA 2002 VGL 00:58:70

Proba:53 50 m fluture baieti 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 HOMLER ALEXANDRU 2003 VGL N.T.

3 CONSTANTINESCU SABIN 2003 SS1 01:05:00

4 BALAN RARES 2003 VGL N.T.

5 DELCEA EDUARD 2003 SS1 N.T.

Seria 2

1

2 ANTAL RADU 2003 SS1 00:58:00

3 MACOVEI LUCA 2003 SS1 00:55:00

4 CIOBICA LEONARD 2003 SS1 00:58:00

5 SPERIANU MARIAN 2003 LBC 01:00:00

Seria 3

1

2 DINCA RADUCU 2003 SS1 00:53:00

3 SUSANU EUGEN 2003 ACT 00:50:00

4 DORNEANU ANDREI 2003 DCT 00:53:70

5 TUDOR RADU 2003 SS1 00:54:00

Seria 4

1

2 ROGOVEANU VLAD 2003 DCT 00:41:32

3 STOLTZ MARKUS 2003 ATB 00:38:70

4 DOLTU MIHAI 2003 SS1 00:40:00

5 DAVID ANDREI 2003 SS1 00:45:00

Proba:54 50 m fluture fete 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 BRATOSIN ALEXIA 2003 DCT 00:43:00

4 PALADE GEORGIANA 2003 LBC 01:00:00

5

Proba:55 25 m fluture baieti 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1 ELEFTERIU OCTAVIAN 2004 VGL N.T.

2 FORTU EDUARD 2004 VGL N.T.

3 NEAGU DARIUS 2004 VGL N.T.

4 SMADU NICOLAS 2004 VGL N.T.

5 HODINA RAZVAN 2004 VGL N.T.

Seria 2

1 MAZILU ALEXANDRU 2004 VGL N.T.

2 ICHIM LUCA 2004 ACB 00:25:00

3 PRODAN RAZVAN 2004 ACT 00:25:00

4 TARARA TUDOR 2004 SS1 00:25:00

5 AVASILON ALEXANDRU 2004 ACT N.T.

Proba:56 25 m fluture fete 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1 BOCANEALA ELENA 2004 VGL N.T.

2 TOCITU IOANA 2004 VGL N.T.

3 MINDRU ELENA 2004 VGL 00:31:00

4 FERICA ERIKA 2004 LBC 00:35:00

5 HARABAGIU IOANA 2004 VGL N.T.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu