duminică, 15 aprilie 2012

Un Paşte luminos tuturor!


Să fiţi sănătoşi, să aveţi lumină în case şi în suflet! Vă dorim tuturor - înotători, prieteni, colaboratori tot ce este mai frumos pe lume şi să vă bucuraţi alături de cei dragi!

luni, 9 aprilie 2012

Rezultate finale Cupa Primăverii Galaţi 7-8 aprilie 2012





Prin bunăvoinţa doamnei Mihaela Hodină de la Viva Sport Club Galaţi, am intrat în posesia listei cu rezultatele finale. Regăsiţi aici http://www.swimming.ro/ clasamentul pe probe şi grupe de vârstă, precum şi clasamentul celor mai buni sportivi din competiţie. Felicitări tuturor concurenţilor!

Micii campioni la Cupa Primăverii de la Galaţi












Ne-am întors cu medalii de la Cupa Primăverii de la Galaţi. Pentru unii a fost primul concurs de înot şi emoţiile s-au văzut, pentru alţii, „veterani“, a însemnat o verificare a pregătirii lor. Concurenţii, deşi micuţi, au demonstrat disciplină, ambiţie şi determinare. Bravo pentru rezultate şi succes pe viitor. Iată care sunt campionii Constanţa Sport Club, în ordinea rezultatelor obţinute.
1. Ioana Petcu (2005) - antrenată de prof. Andrei Petrescu, a obţinut Cupa Viva la grupa de vârstă 2005, obţinând locul I la 50 liber şi 50 spate
2. Alin Hărăbor (2005) - antrenat de Ionuţ Rogoveanu, a urcat pe locul al II-lea la 50 liber şi 50 spate
3. Maia Mitan (2006) - antrenor I.R., a obţinut locul II la 50 spate şi locul V la 50 liber
4. Alexia Bibire (2006) -antrenor I.R., a luat locul III la 50 spate şi locul IV la 50 liber
5. Sebastian Enciu (2006) - antrenor I.R., s-a clasat pe locul III la 50 spate
6. Andreea Crăciun (2003) - antrenor I.R., locul IV la 50 liber şi 50 spate
7. Mălina Roşca (2004) - antrenor I.R., locul IV la 50 liber şi locul V la 50 spate
8. Maria Antohe (2006) - antrenor I.R., locul V la 50 spate şi locul VI la 50 liber

Mulţumim clubului Viva Sport din Galaţi pentru invitaţie şi ospitalitate. Deşi a fost prima ediţie a acestei competiţii, organizarea a fost excelentă.

luni, 2 aprilie 2012

Lista de start a Cupei Viva de la Galaţi!

Prin bunăvoinţa doamnei Mihaela Hodină, am intrat aseară în posesia listei de start a concursului Cupa Viva Galaţi. Ea poate fi consultată şi pe site-ul Federaţiei Române de Nataţie şi Pentatlon Modern - http://www.swimming.ro.

CONCURS INOT,,CUPA PRIMAVERII”

EDITIA I

ORGANIZAT DE:

VIVA SPORT CLUB GALATI

07.04.2012 - 08.04.2012

Bazin: 25m ACOPERIT 5 culoare

LISTA DE START

Reuniunea: 1 07.04.2012 Ora: 17.00

Proba:1 100 m liber baieti 1998 Serii contracronometru

1 STANCIU TUDOR 1998 LBR N.T.

2 CURTE CLAUDIU 1998 LBR 01:03:00

3 GLOD IONUT DANIEL 1998 LBC 01:00:00

4 CANGE GABRIEL 1998 LBR 01:01:00

5 BRACACI DANIEL 1998 VGL 01:10:85

Proba:2 100 m liber baieti 1999 Serii contracronometru

Seria 1

1 STEFAN ALEXANDRU FILIP 2001 PPD N.T. CHICAGO(USA)

2 PINTILIE MIHAI 1999 VGL 01:15:00

3 PASCALE VLAD 1999 ACT 01:08:00

4 PRODAN GEORGE 1999 ACT 01:10:00

5 MINDRU ANDREI 1999 VGL 01:32:00

Proba:3 100 m liber baieti 2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 AVADANEI RAZVAN 2000 VGL N.T

4 BOSTEA ALEXANDRU 2000 USV N.T.

5 MUNTEANU IULIAN 2000 VGL N.T.

Seria 2

1

2 MARIN MARCU 2000 VGL N.T.

3 CONSTANTIN RAZVAN 2000 ACT 01:18:00

4 NEDELCU DAVID 2000 VGL 01:20:00

5

Proba:4 100 m liber fete 1999 Serii contracronometru

Proba:5 100 m liber fete 2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 MIHAIU BEATRICE 2000 VGL 01:25:52

3 PASCU CEZARA 2000 ATB 01:11:00

4 CANDEA ANDREEA 2000 LUN 01:24:76

5 NICA MARIA CATALINA 2000 VGL 01:34:56

Proba:6 50 m liber baieti 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 MARINESCU MIHNEA 2001 VGL 00:46:09

3 TULEA SEBASTIAN 2001 ACT 00:32:00

4 STEFAN ALEXANDRU FILIP 2001 PPD 00:38:39 CHICAGO(USA)

5

Proba:7 50 m liber baieti 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1 PERIFAN ALEXANDRU 2002 DCT N.T

2 EPURE RADU CORNELIU 2002 VGL N.T.

3 PAVELESCU VICTOR 2002 USV 00:48:51

4 RADU CONSTANTINESCU STEFAN 2002 VGL N.T.

5 CIMPEANU MATEI 2002 VGL N.T.

Seria 2

1 MARTIN STEFAN 2002 USV 00:45:50

2 BRANDIS VLAD 2002 USV 00:40:16

3 DRAGHICI MIHNEA 2002 LUN 00:40:00

4 PETREA ALEXANDRU 2002 SGL 00:40:01

5 STEFAN COSTIN CORNELIU 2002 VGL 00:41:64

Seria 3

1 FILIMON DARIUS 2002 ACT 00:39:00

2 COTOS SERBAN 2002 USV 00:39:00

3 BONI MASSIMO 2002 LUN 00:36:00

4 PETRACHE ALEXANDRU 2002 LUN 00:37:00

5 CIOBANU ANDREI 2002 VGL 00:39:00

Seria 4

1 BOLFA ROBERT 2002 LBC 00:36:00

2 HRISCU ALEXANDRU 2002 LBC 00:34:00

3 GHEORGHITA ANDREI 2002 LUN 00:32:00

4 PREDA ALEXANDRU 2002 ACT 00:33:00

5 BERA ALEXANDRU 2002 SS1 00:35:78

Proba:8 50 m liber fete 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 CALAPOD DELIA 2001 SGL 00:40:21

4 DIMACHE RUXANDA 2001 VGL 00:45:12

5 BOJIAN DIANA 2001 VGL N.T.

Seria 2

1

2 CIURUSNUC ALEXANDRA 2001 SGL 00:37:02

3 PINTILIE IRIS 2001 LBR 00:32:00

4 FILIP IOANA 2001 LUN 00:34:00

5

Proba:9 50 m liber fete 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 BIRLIGEA ANA MARIA 2002 VGL 00:50:69

4 BOJIAN ALEXIA 2002 VGL N.T.

5

Seria 2

1

2 LEFTER SABINA 2002 VGL 00:44:55

3 DOMNESCU ALEXANDRA 2002 ACB 00:35:92

4 ANTON COSMINA 2002 VGL 00:43:45

5 CHIVU SARA 2002 VGL 00:48:79


Proba:10
50 m liber baieti 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 SOLUNCA IONUT 2003 VGL N.T.

3 ANTAL RADU 2003 SS1 00:47:00

4 CONSTANTINESCU SABIN 2003 SS1 00:50:00

5 MUNTEANU STEFAN 2003 VGL N.T

Seria 2

1

2 CIOBICA LEONARD 2003 SS1 00:47:00

3 BALAN RARES 2003 VGL 00:45:00

4 PACURETU ARIN 2003 DCT 00:45:00

5 OGREANU CODRIN 2003 VGL 00:47:00

Seria 3

1 DUMBRAVA ANDREI 2003 ACT 00:45:00

2 DORNEANU ANDREI 2003 DCT 00:43:22

3 NEGRU PETRUS 2003 VGL 00:42:89

4 DELCEA EDUARD 2003 SS1 00:43:00

5 SUSANU EUGEN 2003 ACT 00:44:00

Seria 4

1

2 SPERIANU MARIAN 2003 LBC 00:40:00

3 TUDOR RADU 2003 SS1 00:38:30

4 DAVID ANDREI 2003 SS1 00:41:00

5 HOMLER ALEXANDRU 2003 VGL 00:42:50

Seria 5

1 STOLTZ MARKUS 2003 ATB 00:36:00

2 DOLTU MIHAI 2003 SSI 00:37:27

3 ROGOVEANU VLAD 2003 DCT 00:35:15

4 MACOVEI LUCA 2003 SS1 00:36:48

5 DINCA RADUCU 2003 SS1 00:38:26

Proba:11 50 m liber fete 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 STOIAN ANDRA 2003 DCT N.T.

3 PALADE GEORGIANA 2003 LBC 00:50:00

4 CRACIUN ANDREEA 2003 CSC 00:55:07

5

Seria 2

1

2 BOICENCO LUANA 2003 DCT 00:46:70

3 BRATOSIN ALEXIA 2003 DCT 00:37:71

4 SORICI ANDREEA 2003 ACT 00:43:00

5

Proba:12 50 m liber baieti 2004 Serii contracronometru

Seria 1

2 MANOLE MARIO 2004 VGL 01:05:94

3 ELEFTERIU OCTAVIAN 2004 VGL 01:00:96

4 SMADU NICOLAS 2004 VGL 01:01:82

5 PERIFAN STEFAN 2004 DCT N.T.

Seria 2

1 TOCITU RADU 2004 VGL 00:59:66

2 FORTU EDUARD 2004 VGL 00:53:93

3 NEAGU DARIUS 2004 VGL 00:51:63

4 HODINA RAZVAN 2004 VGL 00:52:06

5 FILIMON DAVID 2004 ACT 00:58:00

Seria 3

1 MAZILU ALEXANDRU 2004 VGL 00:49:32

2 AVISALON ALEXANDRU 2004 ACT 00:45:00

3 TARARA TUDOR 2004 SS1 00:39:00

4 ICHIM LUCA 2004 ACB 00:42:09

5 PRODAN RAZVAN 2004 ACT 00:47:00

Proba:13 50 m liber fete 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 ROSCA MALINA GABRIELA 2004 CSC N.T

3 BOCANEALA ELENA 2004 VGL 00:57:70

4 TOCITU IOANA 2004 VGL 01:02:01

5

Seria 2

1

2 FERICA ERIKA 2004 LBC 00:56:00

3 HARABAGIU IOANA 2004 VGL 00:54:00

4 MINDRU ELENA 2004 VGL 00:55:47

5

Proba:14 50 m liber baieti 2005 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 BORDESCU RADU 2005 SS1 00:49:00

4 HARABOR ALIN 2005 CSC 01:02:00

5 PAPADOPOL IONEL 2005 VGL N.T.

Proba:15 50 m liber fete 2005 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 BADEA IOANA 2006 DCT N.T

3 ANTOHE MARIA 2006 CSC 01:18:00

4 PAPADOPOL ELENA 2005 VGL NT.

5

Seria 2

1

2 MITAN MAIA 2006 CSC 01:08:00

3 PETCU IOANA ALEXIA 2005 CSC 00:54:10

4 BIBIRE ALEXIA 2006 CSC 01:05:00

5

Proba:16 100 m bras baieti 1998 Serii contracronometru

Seria 1

1 STANCIU TUDOR 1998 LBR N.T.

2 GLOD IONUT DANIEL 1998 LBC 01:27:00

3 CANGE GABRIEL 1998 LBR 01:16:00

4 CURTE CLAUDIU 1998 LBR 01:19:00

5 BRACACI DANIEL 1998 VGL 01:38:00

Proba:17 100 m bras baieti 1999 Seriicontracronometru

Seria 1

1 STEFAN ALEXANDRU FILIP 2001 PPD N.T. CHICAGO(USA)

2 PINTILIE MIHAI VIOREL 1999 VGL 01:33:05

3 PASCALE VLAD 1999 ACT 01:24:00

4 PRODAN GEORGE 1999 ACT 01:24:00

5 MINDRU ANDREI 1999 VGL N.T

Proba:18 100 m bras baieti 2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 NEDELCU DAVID 2000 VGL N.T

3 AVADANEI RAZVAN 2000 VGL N.T.

4 MUNTEANU IULIAN 2000 VGL N.T.

Seria 2

1

2 MARIN MARCU 2000 VGL N.T.

3 CONSTANTIN RAZVAN 2000 ACT 01:47:00

4 BOSTEA ALEXANDRU 2000 USV N.T.

5

Proba:19 100 m bras fete 1999 Serii contracronometru

Proba:20 100 m bras fete 2000 Serii contracronometru

1

2 MIHAIU BEATRICE 2000 VGL N.T

3 PASCU CEZARA 2000 ATB 01:26:00

4 CANDEA ANDREEA 2000 LUN 01:38:05

5

Proba:21 50 m bras baieti 2001 Serii contracronometru

1

2 STEFAN ALEXANDRU FILIP 2001 PPD 00:53:09 CHICAGO(USA)

3 TULEA SEBASTIAN 2001 ACT 00:42:00

4 MARINESCU MIHNEA 2001 VGL 00:53:08

5

Proba:22 50 m bras baieti 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1 PERIFAN ALEXANDRU 2002 DCT N.T.

2 MARTIN STEFAN 2002 USV 01:08:00

3 RADU CONSTANTINESCU DAN STEFAN 2002 VGL 01:01:20

4 PAVELESCU VICTOR 2002 USV 01:02:00

5 CIMPEANU MATEI 2002 VGL N.T.

Seria 2

1

2 COTOS SERBAN 2002 USV 01:00:00

3 BERA ALEXANDRU 2002 SS1 00:58:00

4 STEFAN COSTIN CORNELIU 2002 VGL 00:59:00

5 BRANDIS VLAD 2002 USV 01:01:00

Seria 3

1

2 FILIMON DARIUS 2002 ACT 00:56:00

3 HRISCU ALEXANDRU 2002 LBC 00:54:00

4 PETREA ALEXANDRU 2002 SGL 00:54:11

5

Seria 4

1 BONI MASSIMO 2002 LUN 00:54:00

2 PETRACHE ALEXANDRU 2002 LUN 00:47:00

3 PREDA ALEXANDRU 2002 ACT 00:43:00

4 GHEORGHITA ANDREI 2002 LUN 00:47:00

5 BOLFA ROBERT 2002 LBC 00:50:00

Proba:23 50 m bras fete 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 DIMACHE RUXANDA 2001 VGL 00:56:62

3 PINTILIE IRIS 2001 LBR 00:40:00

4 CIURUSNUC ALEXANDRA 2001 SGL 00:50:23

5

Proba:24 50 m bras fete 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 ANTON COSMINA 2002 VGL 00:56:37

3 DOMNESCU ALEXANDRA 2002 ACB 00:50:94

4 LEFTER SABINA 2002 VGL 00:51:66

5 CHIVU SARA 2002 VGL 00:57:60

Proba:25 50 m bras baieti 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1 PACURETU ARIN 2003 DCT N.T.

2 CONSTANTINESCU SABIN 2003 SS1 01:16:00

3 DELCEA EDUARD 2003 SS1 01:01:00

4 DAVID ANDREI 2003 SS1 01:01:00

5 BALAN RARES 2003 VGL 01:02:00

Seria 2

1 NEGRU PETRUS 2003 VGL 00:59:86

2 SUSANU EUGEN 2003 ACT 00:57:00

3 DOLTU MIHAI 2003 SS1 00:56:00

4 DUMBRAVA ANDREI 2003 ACT 00:57:00

5 DORNEANU ANDREI 2003 DCT 00:59:20

Seria 3

1 CIOBICA LEONARD 2003 SS1 00:56:00

2 OGREANU CODRIN 2003 VGL 00:54:16

3 MACOVEI LUCA 2003 SS1 00:51:67

4 SPERIANU MARIAN 2003 LBC 00:52:00

5 ANTAL RADU 2003 SS1 00:55:00

Seria 4

1 HOMLER ALEXANDRU 2003 VGL 00:50:00

2 DINCA RADUCU 2003 SS1 00:47:00

3 STOLTZ MARKUS 2003 ATB 00:45:80

4 ROGOVEANU VLAD 2003 DCT 00:46:47

5 TUDOR RADU 2003 SS1 00:49:00

Proba:26 50 m bras fete 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 SORICI MARIA 2003 ACT 01:03:00

3 BRATOSIN ALEXIA 2003 DCT 00:53:15

4 BOICENCO LUANA 2003 DCT 00:56:80

5 PALADE GEORGIANA 2003 LBC 00:50:00

Proba:27 50 m bras baieti 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 PRODAN RAZVAN 2002 ACT 01:24:00

3 FORTU EDUARD 2004 VGL 01:14:00

4 MANOLE MARIO 2004 VGL 01:14:68

5 PERIFAN STEFAN 2004 DCT N.T.

Seria 2

1

2 FILIMON DAVID 2004 ACT 01:12:00

3 NEAGU DARIUS 2004 VGL 01:09:43

4 SMADU NICOLAS 2004 VGL 01:10:51

5 HODINA RAZVAN 2004 VGL 01:12:26

Seria 3

1

2 ICHIM LUCA 2004 ACB 00:59:89

3 TARARA TUDOR 2004 SS1 00:54:00

4 MAZILU ALEXANDRU 2004 VGL 00:59:17

5 AVASILON ALEXANDRU 2004 ACT 01:05:00

Proba:28 50 m bras fete 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1 BOCANEALA ELENA 2004 VGL 01:26:51

2 TOCITU IOANA 2004 VGL 01:14:44

3 MINDRU ELENA 2004 VGL 01:07:13

4 FERICA ERIKA 2004 LBC 01:10:00

5 HARABAGIU IOANA 2004 VGL 01:16:74

Reuniunea: 2 08.04.2012 Ora: 10.00

Proba:29 100 m spate baieti 1998 Serii contracronometru

1

2 CANGE GABRIEL 1998 LBR 01:14:00

3 GLOD IONUT DANIEL 1998 LBC 01:07:00

4 CURTE CLAUDIU 1998 LBR 01:14:00

5 STANCIU TUDOR 1998 LBR N.T

Proba:30-31 100 m spate baieti 1999 -2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 AVADANEI RAZVAN 2000 VGL N.T.

3 PINTILIE MIHAI 1999 VGL N.T.

4 MINDRU ANDREI 1999 VGL N.T.

5

Seria 2

1

2 MARIN MARCU 2000 VGL N.T.

3 CONSTANTIN RAZVAN 2000 ACT 01:30:00

4 NEDELCU DAVID 2000 VGL N.T.

5 BOSTEA ALEXANDRU 2000 USV N.T.

Proba:32 100 m spate fete 1999 Serii contracronometru

Proba:33 100 m spate fete 2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 NICA MARIA CATALINA 2000 VGL N.T

3 PASCU CEZARA 2000 ATB 01:20:00

4 CANDEA ANDREEA 2000 LUN 01:33:00

5 MIHAIU BEATRICE 2000 VGL N.T.

Proba:34 50 m spate baieti 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 TULEA SEBASTIAN 2001 ACT 00:38:00

4 MARINESCU MIHNEA 2001 VGL 00:56:00

5

Proba:35 50 m spate baieti 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 FILIMON DARIUS 2002 ACT 01:03:00

3 BRANDIS VLAD 2002 USV 00:56:00

4 PAVELESCU VICTOR 2002 USV 00:59:00

5 PERIFAN ALEXANDRU 2002 DCT N.T.

Seria 2

1 EPURE RADU CORNELIU 2002 VGL 00:51:02

2 STEFAN COSTIN CORNELIU 2002 VGL 00:50:28

3 DRAGHICI MIHNEA 2002 LUN 00:49:00

4 CIOBANU ANDREI 2002 VGL 00:50:06

5 MARTIN STEFAN 2002 USV 00:51:00

Seria 3

1

2 BERA ALEXANDRU 2002 SS1 00:47:00

3 BONI MASSIMO 2002 LUN 00:44:00

4 PETREA ALEXANDRU 2002 SGL 00:44:20

5 COTOS SERBAN 2002 USV 00:47:00

Seria 4

1 PETRACHE ALEXANDRU 2002 LUN 00:44:00

2 BOLFA ROBERT 2002 LBC 00:40:00

3 HRISCU ALEXANDRU 2002 LBC 00:38:00

4 GHEORGHITA ANDREI 2002 LUN 00:39:00

5 PREDA ALEXANDRU 2002 ACT 00:40:00

Proba:36 50 m spate fete 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1 DIMACHE RUXANDA 2001 VGL 00:53:00

2 CIURUSNUC ALEXANDRA 2001 SGL 00:41:00

3 PINTILIE IRIS 2001 LBR 00:36:00

4 FILIP IOANA 2001 LUN 00:38:00

5 CALAPOD DELIA 2001 SGL 00:47:33

Proba:37 50 m spate fete 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1 CHIVU SARA 2002 VGL 00:54:07

2 LEFTER SABINA 2002 VGL 00:51:82

3 DOMNESCU ALEXANDRA 2002 ACB 00:43:55

4 ANTON COSMINA 2002 VGL 00:49:38

5 BIRLIGEA ANA MARIA 2002 VGL 00:53:36

Proba:38 50 m spate baieti 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1 ANTAL RADU 2003 SS1 01:00:00

2 DELCEA EDUARD 2003 SS1 00:55:00

3 NEGRU PETRUS 2003 VGL 00:52:88

4 PACURETU ARIN 2003 DCT 00:53:00

5 CONSTANTINESCU SABIN 2003 SS1 00:57:00

Seria 2

1 CIOBICA LEONARD 2003 SS1 00:52:00

2 DORNEANU ANDREI 2003 DCT 00:51:67

3 TUDOR RADU 2003 SS1 00:50:00

4 OGREANU CODRIN 2003 VGL 00:51:61

5 BALAN RARES 2003 VGL 00:52:00

Seria 3

1 DINCA RADUCU 2003 SS1 00:50:00

2 DUMBRAVA ANDREI 2003 ACT 00:48:00

3 DAVID ANDREI 2003 SS1 00:48:00

4 HOMLER ALEXANDRU 2003 VGL 00:48:00

5 SUSANU EUGEN 2003 ACT 00:48:00

Seria 4

1 SPERIANU MARIAN 2003 LBC 00:47:00

2 DOLTU MIHAI 2003 SSI 00:42:00

3 STOLTZ MARKUS 2003 ATB 00:40:00

4 ROGOVEANU VLAD 2003 DCT 00:41:20

5 MACOVEI LUCA 2003 SS1 00:43:00

Proba:39 50 m spate fete 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 STOIAN ANDRA 2003 DCT N.T.

3 PALADE GEORGIANA 2003 LBC 00:53:00

4 CRACIUN ANDREEA 2003 CSC 00:58:00

5

Seria 2

1

2 SORICI ANDREEA 2003 ACT 00:50:00

3 BRATOSIN ALEXIA 2003 DCT 00:44:81

4 BOICENCO LUANA 2003 DCT 00:48:38

5

Proba:40 50 m spate baieti 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 PERIFAN STEFAN 2004 DCT N.T.

3 NEAGU DARIUS 2004 VGL 01:03:14

4 ELEFTERIU OCTAVIAN 2004 VGL 01:05:00

5

Seria 2

1 FILIMON DAVID 2004 ACT 01:03:00

2 MANOLE MARIO 2004 VGL 01:00:00

3 HODINA RAZVAN 2004 VGL 00:57:58

4 TOCITU RADU 2004 VGL 00:59:49

5 FORTU EDUARD 2004 VGL 01:02:10

Seria 3

1 AVISALON ALEXANDRU 2004 ACT 00:55:00

2 PRODAN RAZVAN 2004 ACT 00:53:00

3 TARARA TUDOR 2004 SS1 00:44:00

4 ICHIM LUCA 2004 ACB 00:46:71

5 MAZILU ALEXANDRU 2004 VGL 00:53:25

Proba:41 50 m spate fete 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1 ROSCA MALINA GABRIELA 2004 CSC N.T

2 FERICA ERIKA 2004 LBC 01:00:00

3 BOCANEALA ELENA 2004 VGL 00:58:52

4 HARABAGIU IOANA 2004 VGL 00:59:34

5 MINDRU ELENA 2004 VGL 01:02:88

Proba:42 50 m spate baieti 2005 Serii contracronometru

Seria 1

Seria 2

1

2 PAPADOPOL IONEL 2005 VGL N.T.

3 BORDESCU RADU 2005 SS1 01:04:59

4 HARABOR ALIN 2005 CSC 01:05:00

5 ENCIU SEBASTIAN 2006 CSC N.T

Proba:43 50 m spate fete 2005 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 BADEA IOANA 2006 DCT N.T

3 ANTOHE MARIA 2006 CSC 01:20:00

4 PAPADOPOL ELENA 2005 VGL N.T.

5

Seria 2

1

2 MITAN MAIA 2006 CSC 01:10:00

3 PETCU IOANA ALEXIA 2005 CSC 00:57:30

4 BIBIRE ALEXIA 2006 CSC 01:07:00

5

Proba:44 100 m fluture baieti 1998 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 GLOD IONUT DANIEL 1998 LBC 01:15:00

3 CURTE CLAUDIU 1998 LBR 01:09:00

4 CANGE GABRIEL 1998 LBR 01:14:00

5

Proba:45 100 m fluture baieti 1999 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 PINTILIE MIHAI VIOREL 1999 VGL 01:39:00

3 PASCALE VLAD 1999 ACT 01:27:00

4 PRODAN GEORGE 1999 ACT 01:30:00

5

Proba:46 100 m fluture baieti 2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 MARIN MARCU 2000 VGL N.T.

3 NEDELCU DAVID 2000 VGL 01:42:96

4 BOSTEA ALEXANDRU 2000 USV N.T.

5

Proba:47 100 m fluture fete 1999 Serii contracronometru

Proba:48 100 m fluture fete 2000 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 CANDEA ANDREEA 2000 LUN 01:33:00

3 PASCU CEZARA 2000 ATB 01:19:00

4 MIHAIU BEATRICE 2000 VGL N.T

5

Proba:49 50 m fluture baieti 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 TULEA SEBASTIAN 2001 ACT 00:37:00

4 MARINESCU MIHNEA 2001 VGL 00:57:00

5

Proba:50 50 m fluture baieti 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 EPURE RADU CORNELIU 2002 VGL 00:54:60

3 BOLFA ROBERT 2002 LBC 00:50:00

4 CIOBANU ANDREI 2002 VGL 00:54:60

5 RADU CONSTANTINESCU DAN STEFAN 2002 VGL 00:57:68

Seria 2

1 FILIMON DARIUS 2002 ACT 00:47:OO

2 BERA ALEXANDRU 2002 SS1 00:45:00

3 PETRACHE ALEXANDRU 2002 LUN 00:44:00

4 BONI MASSIMO 2002 LUN 00:45:00

5 STEFAN COSTIN CORNELIU 2002 VGL 00:46:88

Seria 3

1

2 PREDA ALEXANDRU 2002 ACT 00:39:00

3 HRISCU ALEXANDRU 2002 LBC 00:36:00

4 GHEORGHITA ANDREI 2002 LUN 00:38:00

5

Proba:51 50 m fluture fete 2001 Serii contracronometru

Seria 1

1 DIMACHE RUXANDA 2001 VGL N.T.

2 CIURUSNUC ALEXANDRA 2001 SGL 00:45:20

3 PINTILIE IRIS 2001 LBR 00:36:00

4 FILIP IOANA 2001 LUN 00:41:00

5 CALAPOD DELIA 2001 SGL 00:48:32

Proba:52 50 m fluture fete 2002 Serii contracronometru

Seria 1

1 BIRLIGEA ANA MARIA 2002 VGL 00:59:00

2 LEFTER SABINA 2002 VGL 00:51:00

3 DOMNESCU ALEXANDRA 2002 ACB 00:47:70

4 ANTON COSMINA 2002 VGL 00:48:36

5 CHIVU SARA 2002 VGL 00:58:70

Proba:53 50 m fluture baieti 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1

2 HOMLER ALEXANDRU 2003 VGL N.T.

3 CONSTANTINESCU SABIN 2003 SS1 01:05:00

4 BALAN RARES 2003 VGL N.T.

5 DELCEA EDUARD 2003 SS1 N.T.

Seria 2

1

2 ANTAL RADU 2003 SS1 00:58:00

3 MACOVEI LUCA 2003 SS1 00:55:00

4 CIOBICA LEONARD 2003 SS1 00:58:00

5 SPERIANU MARIAN 2003 LBC 01:00:00

Seria 3

1

2 DINCA RADUCU 2003 SS1 00:53:00

3 SUSANU EUGEN 2003 ACT 00:50:00

4 DORNEANU ANDREI 2003 DCT 00:53:70

5 TUDOR RADU 2003 SS1 00:54:00

Seria 4

1

2 ROGOVEANU VLAD 2003 DCT 00:41:32

3 STOLTZ MARKUS 2003 ATB 00:38:70

4 DOLTU MIHAI 2003 SS1 00:40:00

5 DAVID ANDREI 2003 SS1 00:45:00

Proba:54 50 m fluture fete 2003 Serii contracronometru

Seria 1

1

2

3 BRATOSIN ALEXIA 2003 DCT 00:43:00

4 PALADE GEORGIANA 2003 LBC 01:00:00

5

Proba:55 25 m fluture baieti 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1 ELEFTERIU OCTAVIAN 2004 VGL N.T.

2 FORTU EDUARD 2004 VGL N.T.

3 NEAGU DARIUS 2004 VGL N.T.

4 SMADU NICOLAS 2004 VGL N.T.

5 HODINA RAZVAN 2004 VGL N.T.

Seria 2

1 MAZILU ALEXANDRU 2004 VGL N.T.

2 ICHIM LUCA 2004 ACB 00:25:00

3 PRODAN RAZVAN 2004 ACT 00:25:00

4 TARARA TUDOR 2004 SS1 00:25:00

5 AVASILON ALEXANDRU 2004 ACT N.T.

Proba:56 25 m fluture fete 2004 Serii contracronometru

Seria 1

1 BOCANEALA ELENA 2004 VGL N.T.

2 TOCITU IOANA 2004 VGL N.T.

3 MINDRU ELENA 2004 VGL 00:31:00

4 FERICA ERIKA 2004 LBC 00:35:00

5 HARABAGIU IOANA 2004 VGL N.T.